Služby

Viacero spôsobov, vždy dokonalý výsledok.

Služby

Nižšie nájdete prehľad spôsobov, akým môžeme aplikovať na textil vaše logo. Pre dokonalý výsledok je možné viaceré spôsoby aj skombinovať, a mať tak napríklad dokonale vyšité logo s premysleným umiestnením farebnej stuhy s potlačou na vašom mäkkom reklamnom župane.

vytkávanie loga

Váš motív, slogan alebo logo vytkáme priamo do uteráku či na župan. Vaši zákazníci sa tak môžu po bublinkách vo vírivke zabaliť do osušky s vaším logom a spojiť si tak pocit príjemného zrelaxovania práve s vašou značkou.

vyšívanie loga

Na textil vieme vyšiť takmer všetko. Vďaka elegancii nití s vysokým leskom budú vaše vankúše či osušky vaši zákazníci chcieť používať tak často, ako sa len bude dať.

potlač loga

Na elektroniku, deky, uteráky, tričká či vankúše vám logo vieme aj vytlačiť. Či už si vyberiete sieťotlač, transferovú, tampónovú alebo sublimačnú potlač, postaráme sa o to, aby vaše logo zažiarilo presne tak, ako chcete.

kombinácia

Každá technológiú aplikácie loga je možné vzájomne skombinovať tak, aby sme dosiahli želaný efekt pre zákazníka, ktorý nie je možné dosiahnuť len jednou aplikáciou.

o mne

5000 zrealizovaných reklamných zákaziek. 25 rokov som stále na cestách. Objavujem pre vás to najlepšie z ponuky reklamného textilu a reklamných predmetov. Som freelancer, bez zbytočných réžií, ktoré sa automaticky premietajú do cien. Odpoviem vám hneď, aj o polnoci, to je moja flexibilita pre Vás.

Som tu len pre Vás.
Richard Sladký
+421 948 093 970

kontaktujte ma

 

V správe prosím popíšte vaše predstavy o tom, ako by mal vyzerať váš reklamný produkt. Rád pre Vás vypracujem nezáväznú cenovú ponuku.

Scroll to Top