Reklamný textil

Textilné produkty

Hrejivé DEKY a ultrajemné UTERÁKY Z MIKROVLÁKNA, ako aj  jemné Vankúšiky a nekonečný výber kvalitných tričiek sú neoddeliteľnou súčasťou dodávok reklamného textilu, potlač, výšivka alebo emboss sú štandartné technológie ich reklamného brandingu. Froté výrobky sú zas s kvalitného bavlneného materiálu a vynikajú svojou funkčnosťou a skvelým dizajnom.

Froté uteráky a župany

Uteráky a osušky značky FROTERY® majú vysokú gramáž, preto sú veľmi savé, hebké na dotyk a k dostaniu v mnohých farebných variantoch.
Vyberte si z našej ponuky uterákov a osušiek a županov alebo nám zadajte výrobu na mieru.

Rýchloschnúce textílie

Mikrovlákno sa nazýva aj ako quick dry textil. Je to vlákno z polyesteru alebo polyamidu. Jednotlivé, nekonečne dlhé vlákna alebo nite sú ďalej spracovávané do jemnej priadze. Látka z mikrovlákna je ľahučká a hebká a naviac enormne odolná a priedušná.

Deky a vankúšiky

Deky a Vankúšiky z najkvalitnejšieho mikrovlákna pre Váš pocit útulného domova alebo ako dokonalý textilný reklamný produkt. Deka Polar flís, chlpatá maznacia deka Coral flís a iné Vás budú dokonale reprezentovať.

Firemné oblečenie

Najpoužívanejší textil v Reklamnom textile sú tričká a polokošele. Sú vždy na očiach kam len dovidíte. Veľký výber farieb, kvalít a strihov. Výber od tých najlacnejších po najkvalitnejšie, veľkosti od XS až po 6XL. Teraz už aj v BIO Bavlne 🙂

Služby

Nižšie nájdete prehľad spôsobov, akým môžeme aplikovať na textil vaše logo. Pre dokonalý výsledok je možné viaceré spôsoby aj skombinovať, a mať tak napríklad dokonale vyšité logo s premysleným umiestnením farebnej stuhy s potlačou na vašom mäkkom reklamnom župane.

vytkávanie loga

Váš motív, slogan alebo logo vytkáme priamo do uteráku či na župan. Vaši zákazníci sa tak môžu po bublinkách vo vírivke zabaliť do osušky s vaším logom a spojiť si tak pocit príjemného zrelaxovania práve s vašou značkou.

vyšívanie loga

Na textil vieme vyšiť takmer všetko. Vďaka elegancii nití s vysokým leskom budú vaše vankúše či osušky vaši zákazníci chcieť používať tak často, ako sa len bude dať.

potlač loga

Na elektroniku, deky, uteráky, tričká či vankúše vám logo vieme aj vytlačiť. Či už si vyberiete sieťotlač, transferovú, tampónovú alebo sublimačnú potlač, postaráme sa o to, aby vaše logo zažiarilo presne tak, ako chcete.

kombinácia

Každá technológiú aplikácie loga je možné vzájomne skombinovať tak, aby sme dosiahli želaný efekt pre zákazníka, ktorý nie je možné dosiahnuť len jednou aplikáciou.

kontaktujte ma

 

V správe prosím popíšte vaše predstavy o tom, ako by mal vyzerať váš reklamný produkt. Rád pre Vás vypracujem nezáväznú cenovú ponuku.

Scroll to Top