Textilné produkty

Textilné produkty

Hrejivé DEKY a ultrajemné UTERÁKY Z MIKROVLÁKNA, ako aj  jemné Vankúšiky a nekonečný výber kvalitných tričiek sú neoddeliteľnou súčasťou dodávok reklamného textilu, potlač, výšivka alebo emboss sú štandartné technológie ich reklamného brandingu. Froté výrobky sú zas s kvalitného bavlneného materiálu a vynikajú svojou funkčnosťou a skvelým dizajnom.

Froté uteráky, župany

Uteráky a osušky značky FROTERY® majú vysokú gramáž, preto sú veľmi savé, hebké na dotyk a k dostaniu v mnohých farebných variantoch.
Vyberte si z našej ponuky uterákov a osušiek a županov alebo nám zadajte výrobu na mieru.

Rýchloschnúce textílie

Mikrovlákno sa nazýva aj ako quick dry textil. Je to vlákno z polyesteru alebo polyamidu. Jednotlivé, nekonečne dlhé vlákna alebo nite sú ďalej spracovávané do jemnej priadze. Látka z mikrovlákna je ľahučká a hebká a naviac enormne odolná a priedušná.

Deky a vankúšiky

Deky a Vankúšiky z najkvalitnejšieho mikrovlákna pre Váš pocit útulného domova alebo ako dokonalý textilný reklamný produkt. Deka Polar flís, chlpatá maznacia deka Coral flís a iné Vás budú dokonale reprezentovať.

Firemné oblečenie

Najpoužívanejší textil v Reklamnom textile sú tričká a polokošele. Sú vždy na očiach kam len dovidíte. Veľký výber farieb, kvalít a strihov. Výber od tých najlacnejších po najkvalitnejšie, veľkosti od XS až po 6XL. Teraz už aj v BIO Bavlne 🙂

o mne

5000 zrealizovaných reklamných zákaziek. 25 rokov som stále na cestách. Objavujem pre vás to najlepšie z ponuky reklamného textilu a reklamných predmetov. Som freelancer, bez zbytočných réžií, ktoré sa automaticky premietajú do cien. Odpoviem vám hneď, aj o polnoci, to je moja flexibilita pre Vás.

Som tu len pre Vás.
Richard Sladký
+421 948 093 970

kontaktujte ma

 

V správe prosím popíšte vaše predstavy o tom, ako by mal vyzerať váš reklamný produkt. Rád pre Vás vypracujem nezáväznú cenovú ponuku.

Scroll to Top