Eshop
Eshop
Technológie

Možnosti aplikácie loga

Dáždnik, solárna nabíjačka, alebo dizajnová termoska s vlastným logom?
V našej ponuke nájdete viac ako 8000 skvelých darčekov.
Vedieť viac
1

Sublimácia

Technológia sublimačnej potlače využíva tlačové farby citlivé na teplo. Farby sa takto pod vplyvom tepla stávajú súčasťou samotného materiálu a potlač nepôsobí ako dodatočná vrstva. Vďaka tomu sublimačná potlač nebledne a nepraská ani po mnohonásobnom praní. Výhodou je plnofarebná tlač vo fotografickej kvalite. Sublimáciu realizujeme najčastejšie na polyesterový textil ako sú tričká, bordúry uterákov alebo šnúrky na krk.
Mám otázku
2

Sieťotlač

Sieťotlač spočíva v pretláčaní farby cez priepustné miesta sieťky, resp. šablóny. Emulzia sa nanáša na sito, pod ktoré sa umiestni vytlačený vzor. Následne sa sito potreté emulziou a podložené vzorom nasvieti. Technológia sieťotlače sa používa na potlač širokého spektra rôznych materiálov ako kov, koža, sklo, papier. V textile sa sieťotlačou potláčajú všetky typy oblečenia, dáždniky, čiapky, tašky atď. Pri sieťotlači taktiež existuje široký výber špeciálnych farieb, ktoré môžete použiť – termocitlivé, UV, fluorescentné a podobne.
Mám otázku
3

Vyšívanie

Vďaka svojej mechanickej odolnosti je vyšívanie najlepšou voľbou brandingu reklamného textilu. Jedná sa o rýchlu a efektnú technológiu, nakoľko sa používajú vysokolesklé viskózové nite s možnosťou prania až do 90oC. Výšivka sa môže kombinovať aj s potlačou tak, že čo sa dá technologicky potlačiť sa potlačí, zvyšok sa vyšije. Výšivkou je možné realizovať rôzne textilné výrobky, ako sú uteráky, osušky, župany, šiltovky, batohy a pod.
Mám otázku
4

Tlač RD Pen

Vstrekovacia fréza pri 3D PEN tlači  je úplne inovatívna a moderná technológia. Prvky pera sa vyrábajú na strojoch nakonfigurovaných tak, aby fungovali na modulárnom princípe. Granulovaný produkt a jeho farbiace zložky sa podrobia presnému sušeniu a miešaniu. Výsledkom je materiál s dokonalou textúrou a farbou, odolný a odolný. Výsledkom sú perá, ktoré dokonale kopírujú dizajn jednotlivých výrobkov akými sú flašky od piva, rúže na pery, zubné pasty a pod.
Mám otázku
5

Tampoprint

Technológia tampotlače sa používa na reklamnú či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu ale aj motívu, ktorý chceme potlačiť. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály. Možnosť viacfarebnej potlače na rovinných alebo čiastočne zakrivených plochách. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet. Najčastejšie sa používa pri perách, powerbankách, kalendároch a diárov, nožíkov a bateriek, slúchadiel a rôzne iné predmety
Mám otázku
6

Gravírovanie a laser

Pri gravírovaní sa využíva technológia rytia do materiálu. Týmto spôsobom sa dajú gravírovať rôzne kľúčenky, perá, kovové termosky a pod. Je modernejšia forma gravíru. Je schopné značiť predmety zo skla, dreva, rezať fólie, niektoré druhy eloxovaného hliníka, kožu, gumu. Technológia je vhodná na drevené predmety ako sú rôzne viečka od šálok, drevené časti slúchatiek, kde nemôže dôjsť k odštiepeniu.
Mám otázku
7

Razba a embossing

Niektoré motívy a logá je možné použiť ako výlisok do textilu. Motív je pod tlakom vtlačený do textilu a na povrchu sa javí ako razba. Takto vytvorený motív je možné aj kombinovať s výšivkou alebo potlačou. Jedná sa o nákladnejšiu technológiu, preto je možné robiť len väčšie série od 100ks. Takúto aplikáciu je možné prať bežným spôsobom a stále drží svoj reliéfny tvar. Používa sa na najmä pri značení rýchloschnúcich uterákov či flísových diek.
Mám otázku

Branding your ideas

cartcrossmenuchevron-down