Froté uteráky a župany

Ak milujete farby, je základná rada uterákov a osušiek QUALITY tou pravou voľbou. Tento rad ponúka najširší výber farieb uterákov a osušiek na trhu.
Froté výrobky QUALITY dodávame v štandartnych rozmeroch 30x50cm, 50x100cm a 70x140cm.

Luxusné uteráky a osušky série DELUXE sú špecifické svojou žinylkovou bordúrou. Ženylková niť vo vnútri bordúry vytvára na jej celom povrchu jemné chĺpky podobné zamatu. Froté uteráky a osušky DELUXE sú preto extra jemné na dotyk.
Froté výrobky DELUXE dodávame v štandartnych rozmeroch 50x100cm a 70x140cm

Bambusové uteráky z produktovej rady BAMBOO predstavujú veľmi obľúbenú kombináciu bavlny a bambusových vlákien. Bambusové vlákna dávajú uterákom a osuškám špecifické vlastnosti ako je lesk, antibakteriálne schopnosti, vysokú savosť a rýchloschnúce účinky.
Froté výrobky BAMBOO dodávame v štandartnych rozmeroch 50x100cm a 70x140cm

Kvalitné uteráky z rady BRILLIANT sú vyrobené z prírodnej bavlny, ktorú tvorí jemná priadza Soflex. Vďaka vysokej hodnote gramáže sú uteráky a osušky BRILLIANT na dotyk príjemnejšie, tvarovo stálejšie, savejšie, hebkejšie na dotyk a oveľa viac odolnejšie voči mechanickému opotrebovaniu.
Froté výrobky BRILLIANT dodávame v štandartnych rozmeroch 50x100cm a 70x140cm .

Rad uterákov a osušiek PRINT sa radí medzi originálne reklamné predmety s potlačou. Sublimačná tlač umožňuje kombináciu bavlneného materiálu s 9 cm širokým pruhom polyesterovej bordúry, do ktorej tlačíme plnofarebné motívy.
Froté výrobky PRINT dodávame v štandartnych rozmeroch 50x100cm a 70x140cm

Dámske a panské župany TWINS vynikajú skvele padnúcim strihom a vysoko kvalitným materiálom. Vnútorná strana županu je vyrobená zo 100% bavlny. Vonkajšiu stranu tvorí 100% polyesterové vlákno, vďaka ktorému sú župany zamatovo mäkké na dotyk. Elegantný rad županov TWINS kombinuje biele a šedé farebné prevedenie, ktoré poteší ženy i mužov každého veku. Aj tento výrobok je možné ozdobiť logom alebo monogramom.

kontaktujte ma

 

V správe prosím popíšte vaše predstavy o tom, ako by mal vyzerať váš reklamný produkt. Rád pre Vás vypracujem nezáväznú cenovú ponuku.

Scroll to Top